Drukarki kodów kreskowych

Zebra ZT200

Zebra ZT200

Zaprojektowane z myślą o łatwości użycia drukarki z serii ZT200 oferują niezawodność w wielu różnych zastosowaniach. Niezależnie od tego, czy wprowadzasz rozwiązania do znakowania kodami kreskowymi, modernizujesz posiadane drukarki, czy też wymieniasz starsze modele na nowe urządzenia, seria ZT200 to właściwy wybór do większości zastosowań z zakresu drukowania etykiet.

Zebra ZT411

Zebra ZT400

Urządzenia z serii ZT400 zostały zaprojektowane do niezawodnej pracy w trudnych warunkach. Dzięki zaawansowanym możliwościom, funkcjom RFID oraz oprogramowaniu Zebra Print DNA obsługiwanemu przez system Link-OS drukarki przemysłowe z serii ZT400 idealnie sprawdzają się w wielu różnych zastosowaniach.

Zebra Zq200

Drukarka Zebra ZQ200

Urządzenia z serii ZQ200 to mobilne drukarki klasy ekonomicznej, przeznaczone do szerokiego zakresu zastosowań związanych z drukiem etykiet wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Przystępna cena bez uszczerbku dla funkcji.

Zebra zd421

Zebra ZD2421

Drukarki z serii ZD400, bazujące na zaletach przodujących w branży drukarek z serii GK, zapewniają cechy i funkcje, które nadają prostocie wdrażania i zarządzania, łatwości użytkowania, elastyczności zastosowań i wysokości całkowitego kosztu posiadania zupełnie nowy wymiar. Drukarka biurkowa ZD421 jest dostępna w wersji do druku termicznego i termotransferowego oraz dla sektora ochrony zdrowia. A model na wkłady z taśmą barwiącą to bezdyskusyjnie drukarka termotransferowa o najprostszym sposobie ładowania wkładów.

Zebra ZD200

Drukarki biurkowe z serii ZD200 skonstruowano z zachowaniem jakości firmy Zebra, co zapewnia niezawodne działanie w przystępnej cenie. Drukarki te, dostępne zarówno w wersji do druku termicznego, jak i termotransferowego, są wyposażone we wszystkie podstawowe funkcje i cechy, których potrzebujesz.

Tablety

Zebra ET5x

Zebra Seria ET5x

Wzmocniony i lekki tablet do zastosowań firmowych z systemem Windows 10 lub Android, możliwy do dostosowania do każdego rodzaju zadań — wewnątrz budynków i w terenie. Dostępny w wersji z 8- albo 10-calowym ekranem oraz w nowo dodanej wersji 8-calowej z wbudowanym skanerem i opcją do obsługi płatności.

Zebra Xslate L10

Zebra Seria L10

Niezależnie od tego, czy pracownicy mobilni Twojej firmy preferują tablet typu slate (XSlate L10), tablet ze sztywnym uchwytem i wbudowanym czytnikiem kodów kreskowych (XPad L10), czy też laptop/tablet 2 w 1 z pełnofunkcyjną podświetlaną klawiaturą oraz uchwytem KickStrap (XBook L10), wszechstronność funkcji i możliwości indywidualnego dostosowywania platformy Zebra L10 sprawi, że będą oni dysponować właściwym narzędziem do efektywnego wykonywania swojej pracy.

Zebra ET8x

Seria ET8x

Niezawodne tablety typu 2 w 1 stworzone dla pracowników, na których polega cały świat. Są one cienkie i lekkie, a jednocześnie wytrzymałe, a dzięki zaawansowanej łączności bezprzewodowej mogą pracować wszędzie tam, gdzie musisz pracować Ty.

Terminale danych

Zebra MC9300

Zebra MC9300

Najlepszy ultrawytrzymały komputer mobilny z systemem Android Nowy poziom produktywności i wydajności pracy magazynu dzięki kolejnej odsłonie najlepiej na świecie sprzedającego się komputera przemysłowego.

Zebra TC8300

Zebra TC8300

Rewolucyjny komputer mobilny klasy korporacyjnej o niezrównanej ergonomii, wyposażony w oferującą największe możliwości platformę Android, to następny etap ewolucji w zarządzaniu magazynem.

Zebra TC72

Ultrawytrzymałe komputery mobilne TC72 WLAN oraz TC77 WWAN marki Zebra wyznaczają nowy standard w obsłudze klienta i zapewniają użytkownikom najwyższy komfort wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Zebra MC2200

Zebra MC2200

Te stworzone dla małych i średnich przedsiębiorstw komputery mobilne to bezkompromisowa mobilność, która zapewnia łączność praktycznie każdemu pracownikowi w dowolnym miejscu.

TC21

Zebra TC21

Najwyższej jakości ekonomiczny komputer mobilny stworzony dla małych i dużych firm. Do wyboru jest szereg opcji łączności oraz funkcje, których pracownicy potrzebują, aby zwiększyć dokładność wykonywania zadań i wydajność pracy.

Zebra MC33XX

MC3300 ułatwia migrację do platformy pracy mobilnej nowej generacji — systemu Android dla przedsiębiorstw. Ten sam system operacyjny, który podbił świat urządzeń konsumenckich, został teraz wzmocniony z myślą o pracy w firmie i stanowi nowoczesną platformę do pracy mobilnej w magazynach.

Skanery kodów kreskowych

Zebra DS3360-SR

Zebra DS3600-SR

Skanery te, zaprojektowane z myślą o rejestracji praktycznie wszystkich kodów kreskowych z różnych odległości – od niemal bezpośredniego kontaktu po odległości wyciągnięcia ręki, wyposażone są w mnóstwo przydatnych funkcji, które zapewniają bezkompromisową wydajność, wyznaczając nowy standard w zakresie niezawodności działania i prostoty zarządzania.

Zebra DS7708

Model DS7708 w swojej klasie produktów plasuje się na pierwszym miejscu pod względem wydajności, łatwości wdrożenia i całkowitego kosztu eksploatacji. Niezależnie od tego, jakie kody pojawią się w punkcie sprzedaży, model DS7708 poradzi sobie ze wszystkimi typami: 1D lub 2D, drukowanymi i tymi wyświetlanymi na ekranach telefonów.

Zebra DS2200

Skanery z serii DS2200 poradzą sobie z każdym kodem. Przedstawiamy niedrogi ręczny skaner 1D/2D. Przy atrakcyjnej cenie oferuje on wysoką wydajność i dostępności funkcji. Występuje on w wariantach — przewodowy DS2208 lub bezprzewodowy DS2278.

Seria DS457

Szybkie skanowanie bez użycia rąk praktycznie każdego kodu kreskowego z dowolnej powierzchni. Dzięki niewielkim rozmiarom zmieści się nawet w najbardziej ograniczonej przestrzeni.

Zebra MP7000

Wyjdź naprzeciw wymaganiom swoich stanowisk kasowych stosując bi-optyczny imager wielopłaszczyznowy 1D/2D MP7000 nowej generacji. Wyposażony jest w liczne nowatorskie funkcje, które dodają wydajności i prostocie skanowania zupełnie nowy wymiar. Czyta wszystkie kody 1D/2D zarówno drukowane jaki i z ekranów telefonów.

Zebra DS8100

Skanery ręczne z serii DS8100 cechuje niespotykana wcześniej wydajność i jakość skanowania kodów kreskowych 1D i 2D, łatwość zarządzania oraz innowacyjne narzędzia zapewniające bezproblemowe transakcje w każdym punkcie kontaktu z klientem.

Drukarki kart

Zebra ZXP7

Zebra ZXP Series 7

Drukarki ZXP Series 7 umożliwiają fotograficznej jakości druk kart w zastosowaniach średnio- i wysokonakładowych. Linia ZXP Series 7 zapewnia szybkość i niezawodność działania, a dla użytkowników stanowi jednocześnie wyjątkowo opłacalną inwestycję z uwagi na niższy całkowity koszt eksploatacji drukarki. Urządzenie każdorazowo drukuje karty z zachowaniem pełnej ostrości obrazu i żywych kolorów, które można precyzyjnie kontrolować.

Zebra ZC300

Zebra ZC300

Drukuj, co chcesz i kiedy chcesz — z praktycznie dowolnego miejsca, błyskawicznie. Drukarki kart z serii ZC300 zapewniają rewolucyjną prostotę, bezpieczeństwo i opcje łączności podczas druku najbardziej nawet złożonych kart — a wszystko zamknięte w najwęższej na rynku obudowie, która zmieści się wszędzie.

Zebra ZC100

Zebra ZC100

Dzięki drukarce kart ZC100 zyskasz rewolucyjnie prostą obsługę i najwęższą na rynku obudowę, która zmieści się wszędzie, a także cały zestaw dodatkowych funkcji, które sprawią, że integracja, eksploatacja i zarządzanie drukarką do jednostronnego druku kart będą jeszcze łatwiejsze.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami

Dowiedz się więcej o urządzeniach